שמעון שטרית

שמעון שטרית

סיעות

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    העבודה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    המערך

ועדות

  • הכנסת ה-12 מ-24/02/1992 עד 13/07/1992

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 17/06/1992

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 23/07/1991

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 18/03/1991

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-13 מ-22/11/1995 עד 18/06/1996

    שר

  • הכנסת ה-13 מ-27/02/1995 עד 22/11/1995

    שר

  • הכנסת ה-13 מ-31/12/1992 עד 07/06/1993

    שר

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 18/07/1995

    שר

קוד המקור של הנתונים