גדעון שגיא

גדעון שגיא

סיעות

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    העבודה

ועדות

  • הכנסת ה-13 מ-10/11/1993 עד 17/06/1996

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-03/08/1992 עד 28/11/1994

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים