גונן שגב

גונן שגב

סיעות

  • הכנסת ה-13 מ-07/02/1994 עד 17/06/1996

    יעוד

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 07/02/1994

    צומת

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-13 מ-22/11/1995 עד 18/06/1996

    שר

  • הכנסת ה-13 מ-09/01/1995 עד 22/11/1995

    שר

קוד המקור של הנתונים