יגאל ביבי

יגאל ביבי

ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-17/07/2000 עד 17/02/2003

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-17/07/2000 עד 17/02/2003

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-28/07/1992 עד 17/06/1996

    המיוחדת למאבק בנגע בסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-15 מ-05/08/1999 עד 11/07/2000

    לענייני דתות

    סגן שר

  • הכנסת ה-14 מ-13/09/1998 עד 06/07/1999

    לענייני דתות

    סגן שר

  • הכנסת ה-14 מ-25/02/1998 עד 13/09/1998

    לענייני דתות

    סגן שר

  • הכנסת ה-14 מ-24/08/1997 עד 20/01/1998

    לענייני דתות

    סגן שר

  • הכנסת ה-14 מ-13/08/1997 עד 22/08/1997

    לענייני דתות

    סגן שר

  • הכנסת ה-14 מ-13/08/1996 עד 12/08/1997

    לענייני דתות

    סגן שר

  • הכנסת ה-14 מ-08/07/1996 עד 07/08/1996

    ראש הממשלה

    סגן שר

  • הכנסת ה-12 מ-20/11/1990 עד 13/07/1992

    להגנת הסביבה

    סגן שר

  • הכנסת ה-12 מ-02/08/1990 עד 20/11/1990

    ראש הממשלה

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים