ישראל קיסר

ישראל קיסר

סיעות

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    העבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    המערך

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-13 מ-22/11/1995 עד 18/06/1996

    התחבורה התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים

    שר

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 22/11/1995

    התחבורה התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים

    שר

קוד המקור של הנתונים