יאיר צבן

יאיר צבן

סיעות

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    מרצ

  • הכנסת ה-12 מ-09/03/1992 עד 13/07/1992

    מרצ

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 08/03/1992

    מפלגת הפועלים המאוחדת

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    מפלגת הפועלים המאוחדת

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    המערך

ועדות

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 02/06/1992

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-21/11/1984 עד 19/11/1988

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-22/10/1984 עד 19/11/1988

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-13 מ-22/11/1995 עד 18/06/1996

    שר

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 22/11/1995

    שר

קוד המקור של הנתונים