גדעון פת

גדעון פת

ועדות

  • הכנסת ה-13 מ-02/08/1995 עד 17/06/1996

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-01/08/1994 עד 31/08/1995

    הכלכלה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-03/08/1993 עד 19/07/1994

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-27/07/1992 עד 04/08/1993

    הכלכלה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הכספים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-7 מ-29/01/1970 עד 21/01/1974

    גוש תנועת החרות-מפלגה ליברלית

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-12 מ-22/12/1988 עד 13/07/1992

    התיירות

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-13/07/1988 עד 20/12/1988

    המדע, התרבות והספורט

    שר

  • הכנסת ה-10 מ-05/08/1981 עד 13/08/1984

    התעשיה, המסחר והתעסוקה

    שר

  • הכנסת ה-9 מ-15/01/1977 עד 05/08/1981

    התיירות

    שר

  • הכנסת ה-9 מ-15/01/1979 עד 05/08/1981

    התעשיה, המסחר והתעסוקה

    שר

  • הכנסת ה-9 מ-21/06/1977 עד 24/10/1977

    הבינוי והשיכון

    שר

קוד המקור של הנתונים