יצחק חיים פרץ

יצחק חיים פרץ

סיעות

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 16/07/1992

    יהדות התורה

  • הכנסת ה-12 מ-25/12/1990 עד 13/07/1992

    מוריה-עם ישראל עפ"י תורת ישראל

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 24/12/1990

    ש"ס

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 20/11/1988

    ש"ס

ועדות

  • הכנסת ה-11 מ-13/01/1987 עד 09/06/1987

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-13/01/1987 עד 09/06/1987

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-12 מ-11/06/1990 עד 13/07/1992

    שר

  • הכנסת ה-12 מ-21/12/1988 עד 11/06/1990

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-25/05/1987 עד 22/12/1988

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-20/10/1986 עד 06/01/1987

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-24/12/1984 עד 20/10/1986

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-13/09/1984 עד 24/12/1984

    שר

קוד המקור של הנתונים