יוסף עזרן

יוסף עזרן

ועדות

  • הכנסת ה-13 מ-29/11/1994 עד 19/06/1995

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-28/07/1992 עד 07/11/1994

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-28/07/1992 עד 07/11/1994

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-28/07/1992 עד 03/11/1993

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 17/06/1992

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-18/06/1990 עד 15/06/1992

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-18/06/1990 עד 02/06/1992

    הכנסת

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-12 מ-02/07/1990 עד 13/07/1992

    האוצר

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים