עובדיה עלי

עובדיה עלי

ועדות

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    הכספים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-12 מ-08/07/1991 עד 13/07/1992

    הביטחון

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים