משה נסים

משה נסים

ועדות

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 09/01/1978

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 08/01/1978

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    ועדת העבודה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    השירותים הציבוריים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    גוש תנועת החרות-מפלגה ליברלית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 04/09/1961

    הציונים הכלליים

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-12 מ-07/03/1990 עד 13/07/1992

    התעשיה, המסחר והתעסוקה

    שר

  • הכנסת ה-12 מ-11/06/1990 עד 13/07/1992

    ראש הממשלה

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-12 מ-22/12/1988 עד 07/03/1990

    ראש הממשלה

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-20/10/1986 עד 22/12/1988

    האוצר

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-16/04/1986 עד 20/10/1986

    האוצר

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-13/09/1984 עד 20/10/1986

    המשפטים

    שר

  • הכנסת ה-10 מ-05/08/1981 עד 13/08/1984

    המשפטים

    שר

  • הכנסת ה-9 מ-10/01/1978 עד 13/08/1980

    ראש הממשלה

    שר

קוד המקור של הנתונים