אורה נמיר

אורה נמיר

סיעות

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 21/05/1996

    העבודה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    המערך

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    המערך

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    המערך

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    המערך

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    המערך

ועדות

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    העבודה והרווחה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    העבודה והרווחה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 22/03/1988

    לענייני ביקורת המדינה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    לענייני ביקורת המדינה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    החינוך והתרבות

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    החינוך והתרבות

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    לענייני ביקורת המדינה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    השירותים הציבוריים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    החינוך והתרבות

    חברת ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-13 מ-22/11/1995 עד 21/05/1996

    שרה

  • הכנסת ה-13 מ-31/12/1992 עד 22/11/1995

    שרה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 31/12/1992

    שרה

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 13/07/1992

    העבודה והרווחה

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    העבודה והרווחה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    החינוך והתרבות

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    החינוך והתרבות

קוד המקור של הנתונים