רון נחמן

רון נחמן

סיעות

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    הליכוד

ועדות

  • הכנסת ה-13 מ-03/08/1993 עד 17/06/1996

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-03/08/1993 עד 17/06/1996

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים