דוד מנע

דוד מנע

ועדות

  • הכנסת ה-13 מ-15/02/1994 עד 17/06/1996

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-28/07/1992 עד 17/06/1996

    המיוחדת למאבק בנגע בסמים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-16 מ-05/01/2006 עד 17/04/2006

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים