רוני מילוא

רוני מילוא

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-06/11/2002 עד 17/02/2003

    הליכוד

  • הכנסת ה-15 מ-06/11/2002 עד 06/11/2002

    לב

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 06/11/2002

    מפלגת המרכז

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 30/12/1993

    הליכוד

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    הליכוד

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    הליכוד

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    הליכוד

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    הליכוד

ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 29/08/2001

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 11/12/2000

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 31/07/2000

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 30/12/1993

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 30/12/1993

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-15 מ-29/08/2001 עד 28/01/2003

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-15/08/2000 עד 16/01/2001

    שר

  • הכנסת ה-12 מ-11/06/1990 עד 13/07/1992

    שר

  • הכנסת ה-12 מ-07/03/1990 עד 11/06/1990

    שר

  • הכנסת ה-12 מ-22/12/1988 עד 07/03/1990

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-20/10/1986 עד 21/11/1988

    סגן שר

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 20/10/1986

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים