משה מאיה

משה מאיה

ועדות

  • הכנסת ה-13 מ-28/07/1992 עד 17/06/1996

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-07/11/1994 עד 17/06/1996

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-13 מ-29/07/1992 עד 12/09/1993

    החינוך

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים