מאשה לובלסקי

מאשה לובלסקי

סיעות

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    מפלגת העבודה הישראלית

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-13 מ-22/11/1995 עד 18/06/1996

    סגנית שר

  • הכנסת ה-13 מ-04/08/1992 עד 22/11/1995

    סגנית שר

קוד המקור של הנתונים