פיני בדש

פיני בדש

ועדות

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 30/11/1998

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 30/11/1998

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-28/07/1992 עד 17/06/1996

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-11/01/1995 עד 17/06/1996

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 28/07/1992

    הכלכלה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 30/11/1998

    הליכוד-גשר-צומת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    צומת

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים