חנא חדד

חנא חדד

ועדות

  • הכנסת ה-13 מ-01/07/1995 עד 17/06/1996

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-02/08/1995 עד 17/06/1996

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-13 מ-05/07/1995 עד 17/06/1996

    העבודה

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים