תאופיק זיאד

תאופיק זיאד

ועדות

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 05/07/1994

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-28/07/1992 עד 05/07/1994

    המיוחדת למאבק בנגע בסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 14/02/1990

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-22/10/1986 עד 19/11/1988

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    השירותים הציבוריים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 05/07/1994

    חד"ש

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 14/02/1990

    חזית דמוקרטית לשלום ולשוויון

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    חזית דמוקרטית לשלום ולשוויון

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    חזית דמוקרטית לשלום ולשוויון

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    חזית דמוקרטית לשלום ולשוויון

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    הרשימה הקומוניסטית החדשה

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים