אברהם ורדיגר

אברהם ורדיגר

סיעות

  • הכנסת ה-13 מ-28/06/1994 עד 17/06/1996

    יהדות התורה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    אגודת ישראל

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    מורשה

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    חזית דתית תורתית

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    פועלי אגודת ישראל

  • הכנסת ה-6 מ-21/12/1967 עד 17/11/1969

    פועלי אגודת ישראל

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-12 מ-26/11/1990 עד 13/07/1992

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים