אריאל וינשטיין

אריאל וינשטיין

סיעות

  • הכנסת ה-13 מ-30/12/1993 עד 10/03/1996

    הליכוד

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    הליכוד

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    הליכוד

  • הכנסת ה-10 מ-18/10/1982 עד 13/08/1984

    הליכוד

קוד המקור של הנתונים