אלי דיין

אלי דיין

ועדות

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-16/11/1992 עד 17/06/1996

    לקידום מעמד האשה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-28/11/1994 עד 02/08/1995

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-09/02/1993 עד 31/07/1995

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 18/01/1993

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-18/03/1991 עד 13/07/1992

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 17/06/1992

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 24/02/1992

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    העבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    המערך

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-13 מ-22/11/1995 עד 18/06/1996

    החוץ

    סגן שר

  • הכנסת ה-13 מ-24/07/1995 עד 22/11/1995

    החוץ

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים