גדליה גל

גדליה גל

ועדות

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-27/07/1992 עד 17/06/1996

    הכספים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 15/06/1992

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 24/02/1992

    הכספים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    העבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    המערך

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים