אפרים גור

אפרים גור

סיעות

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    הליכוד

  • הכנסת ה-12 מ-25/12/1990 עד 13/07/1992

    אחדות למען השלום והעלייה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 24/12/1990

    מערך

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-12 מ-20/11/1990 עד 13/07/1992

    סגן שר

  • הכנסת ה-12 מ-16/07/1990 עד 20/11/1990

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים