מרדכי (מוטה) גור (גורבן)

מרדכי (מוטה) גור (גורבן)

ועדות

  • הכנסת ה-12 מ-07/10/1991 עד 13/07/1992

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-29/10/1990 עד 23/10/1991

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-29/10/1990 עד 23/10/1991

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-27/05/1987 עד 04/05/1988

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 16/07/1995

    העבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    המערך

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-13 מ-04/08/1992 עד 16/07/1995

    הביטחון

    סגן שר

  • הכנסת ה-12 מ-22/12/1988 עד 15/03/1990

    ראש הממשלה

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-18/04/1988 עד 21/11/1988

    ראש הממשלה

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-13/09/1984 עד 20/10/1986

    הבריאות

    שר

קוד המקור של הנתונים