זאב בנימין  בגין

זאב בנימין בגין

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    הליכוד

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    הליכוד

  • הכנסת ה-14 מ-23/02/1999 עד 07/06/1999

    חרות

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 23/02/1999

    הליכוד-גשר-צומת

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    הליכוד

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    הליכוד

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-10/07/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת הפנים והגנת הסביבה לדיון בהצעת חוק הרשויות המקומיות (בחירות) (תיקון - תשלום לחברי ועדות קלפי), התשע"ח-2018 (פ/5476/20)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-10/07/2018

    ועדת המשנה לטיפול בזיהום אויר הנגרם משריפות פסולת בשטחים פתוחים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-25/06/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק-יסוד: הממשלה (תיקון מס' 7)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-28/02/2018

    ועדת המשנה למגזר הבדואי בדרום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-13/02/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת החוקה להצ"ח יסוד: הממשלה (תיקון מס' 5) (סמכויות לעניין פתיחה במלחמה או נקיטת פעולה צבאית משמעותית) (מ/1184) הצ"ח הממשלה (תיקון מס' 12) (אצילת סמכות לוועדת השרים לענייני ביטחון לאומי), התשע"ח-2018 (מ/1184

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-24/01/2018

    ועדת הפנים והגנת הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-02/01/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת הכספים לדיון בהצעת החוק לצמצום השימוש במזומן, התשע"ה-2015 (מ/945)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-18/12/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת הכספים לדיון בהצעת חוק נכסים של נספי השואה והטבות לניצולי שואה נזקקים (תיקוני חקיקה – הוראת שעה), התשע"ח-2018 (מ/1181)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-24/05/2017 עד 22/11/2017

    ועדת המשנה לנושא ביטחון פנים – חסויה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-15/06/2016 עד 22/11/2017

    ועדת המשנה לענייני תכנון ובנייה ברשויות הדרוזיות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-24/02/2016

    ועדת המשנה למאבק בסחר בנשים ובזנות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-22/07/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת הכספים לפי חוק ביטוח רכב מנועי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-20/07/2015

    ועדת המשנה לבחינת בעיית העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-13/07/2015 עד 22/11/2017

    ועדת המשנה לבדיקת סוגיות תכנון וסביבה במפרץ חיפה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015

    הוועדה לקידום מעמד האישה ולשוויון מגדרי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015

    ועדת החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 22/11/2017

    ועדת הפנים והגנת הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-30/03/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת המדע והטכנולוגיה לדיון בהצעות חוק בנושא הסרת תוכן שפרסומו מהווה עבירה מרשת האינטרנט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-22/03/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת המדע והטכנולוגיה ולוועדת החוקה, חוק ומשפט, לפי חוק פיקוח אלקטרוני על עצור ועל אסיר משוחרר על תנאי (תיקוני חקיקה), התשע"ד–2014

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-22/01/1997 עד 07/06/1999

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 03/12/1990

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-20 מ-14/05/2015 עד 01/06/2015

    שר

  • הכנסת ה-19 מ-31/03/2009 עד 18/03/2013

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-31/03/2009 עד 05/02/2013

    שר

  • הכנסת ה-14 מ-18/06/1996 עד 18/01/1997

    שר

קוד המקור של הנתונים