אלכס גולדפרב

אלכס גולדפרב

סיעות

  • הכנסת ה-13 מ-27/11/1995 עד 17/06/1996

    עתיד

  • הכנסת ה-13 מ-07/02/1994 עד 27/11/1995

    יעוד

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 07/02/1994

    צומת

ועדות

  • הכנסת ה-13 מ-11/01/1995 עד 17/06/1996

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-28/07/1992 עד 17/01/1995

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-28/07/1992 עד 11/01/1995

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 28/07/1992

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-13 מ-22/11/1995 עד 18/06/1996

    סגן שר

  • הכנסת ה-13 מ-02/01/1995 עד 22/11/1995

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים