שאול גוטמן

שאול גוטמן

ועדות

  • הכנסת ה-13 מ-28/07/1992 עד 17/06/1996

    המיוחדת למאבק בנגע בסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-13 מ-24/07/1995 עד 17/06/1996

    ימין ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 24/07/1995

    מולדת

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים