אברהם בורג

אברהם בורג

ועדות

  • הכנסת ה-16 מ-10/03/2003 עד 29/06/2004

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-10/03/2003 עד 15/07/2003

    לענייני מחקר ופיתוח מדעי וטכנולוגי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 05/07/1995

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-16/11/1992 עד 05/07/1995

    לקידום מעמד האשה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-27/07/1992 עד 27/02/1995

    החינוך והתרבות

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-18/01/1993 עד 09/02/1993

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 05/08/1992

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/07/1991 עד 13/07/1992

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-12/09/1990 עד 18/03/1991

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-29/10/1990 עד 07/11/1990

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 12/09/1990

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 25/07/1989

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 29/06/2004

    העבודה-מימד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-15/05/2001 עד 17/02/2003

    העבודה-מימד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 15/05/2001

    ישראל אחת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 05/07/1995

    העבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    המערך

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים