שלמה בוחבוט

שלמה בוחבוט

סיעות

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    העבודה

ועדות

  • הכנסת ה-13 מ-28/11/1994 עד 17/06/1996

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    הכלכלה

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים