נאוה ארד

נאוה ארד

סיעות

  • הכנסת ה-13 מ-05/11/1995 עד 17/06/1996

    מפלגת העבודה הישראלית

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    מערך

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    מערך

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    מערך

קוד המקור של הנתונים