שמואל אביטל

שמואל אביטל

ועדות

  • הכנסת ה-13 מ-02/08/1995 עד 17/06/1996

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 02/08/1995

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    העבודה

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 22/02/2002

    ראש הממשלה

    שר

קוד המקור של הנתונים