נתן שרנסקי

נתן שרנסקי

סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 21/11/2006

    ליכוד

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    ישראל בעליה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    ישראל בעליה

ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-23/05/2006 עד 21/11/2006

    החינוך התרבות והספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-23/05/2006 עד 21/11/2006

    החוץ והבטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-31/10/2000 עד 07/03/2001

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-16 מ-03/03/2003 עד 04/05/2005

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 27/02/2003

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-06/07/1999 עד 11/07/2000

    שר

  • הכנסת ה-14 מ-18/06/1996 עד 06/07/1999

    שר

קוד המקור של הנתונים