יוסי שריד

יוסי שריד

ועדות

  • הכנסת ה-16 מ-02/08/2004 עד 17/04/2006

    החינוך התרבות והספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    משותפת של חינוך וכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-02/03/2005 עד 17/04/2006

    משותפת של כספים וחינוך - הכוונה להפריט את המתנ"סים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    ועדת משנה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-26/03/2001 עד 17/02/2003

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-09/07/1996 עד 07/06/1999

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 27/01/1993

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 18/01/1993

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-05/07/1989 עד 02/06/1992

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/10/1984 עד 19/11/1988

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-22/10/1984 עד 19/11/1988

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    פירושים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-16 מ-27/07/2005 עד 17/04/2006

    מרצ-יחד והבחירה הדמוקרטית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-15/06/2004 עד 27/07/2005

    יחד (ישראל חברתית דמוקרטית) והבחירה הדמוקרטית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 15/06/2004

    מרצ

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    מרצ

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    מרצ

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    מרצ

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-08/03/1992 עד 13/07/1992

    מרצ

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 08/03/1992

    התנועה לזכויות האזרח ולשלום

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-11 מ-21/10/1984 עד 21/11/1988

    התנועה לזכויות האזרח ולשלום

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/10/1984

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    המערך

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-15 מ-06/07/1999 עד 24/06/2000

    החינוך

    שר

  • הכנסת ה-13 מ-22/11/1995 עד 18/06/1996

    להגנת הסביבה

    שר

  • הכנסת ה-13 מ-31/12/1992 עד 22/11/1995

    להגנת הסביבה

    שר

קוד המקור של הנתונים