דורון שמואלי

דורון שמואלי

ועדות

  • הכנסת ה-14 מ-07/12/1998 עד 07/06/1999

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-07/12/1998 עד 07/06/1999

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-07/12/1998 עד 07/06/1999

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-14 מ-04/03/1999 עד 07/06/1999

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-23/02/1999 עד 04/03/1999

    הליכוד צומת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-30/11/1998 עד 23/02/1999

    הליכוד-גשר-צומת

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים