שלום שמחון

שלום שמחון

ועדות

  • הכנסת ה-16 מ-26/01/2006 עד 17/04/2006

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-10/03/2003 עד 10/01/2005

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-10/03/2003 עד 10/01/2005

    הכלכלה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-10/03/2003 עד 10/01/2005

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 10/01/2005

    מאבק בתאונות הדרכים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-20/05/2003 עד 10/01/2005

    לעניין נציב הדורות הבאים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 10/01/2005

    לענין הטרמינל החדש בנתב"ג

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 10/01/2005

    ועדה משותפת לענין משק המים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 10/01/2005

    לענין צו הבזק

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 10/01/2005

    ענין סעיפים בתקנות הגז

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 10/01/2005

    לענין הפעלת כביש חוצה ישראל והמשך סלילת חלקיו הצפו

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 10/01/2005

    לעניני פיתוח תעשיה, בינוי שיכון ותיירות במגזר הערב

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 10/01/2005

    ענין סעיפים בתקנות הגז

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 10/01/2005

    לענין צו הבזק

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/01/2005 עד 10/01/2005

    ועדה משותפת לדיון בהצ"ח שעניינן אנטנות סלולריות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-06/11/2002 עד 17/02/2003

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-06/11/2000 עד 07/03/2001

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 07/03/2001

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/02/2001 עד 07/03/2001

    הכספים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 29/11/1999

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-27/10/1999 עד 24/11/1999

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-10/11/1999 עד 24/11/1999

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 10/11/1999

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-04/02/1998 עד 07/06/1999

    המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    הכספים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-18 מ-17/01/2011 עד 05/02/2013

    העצמאות

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 17/01/2011

    העבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    עבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-23/05/2005 עד 17/04/2006

    העבודה-מימד-עם אחד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 23/05/2005

    העבודה-מימד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-15/05/2001 עד 17/02/2003

    העבודה-מימד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 15/05/2001

    ישראל אחת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    העבודה

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 18/03/2013

    התעשיה, המסחר והתעסוקה

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-20/01/2011 עד 05/02/2013

    התעשיה, המסחר והתעסוקה

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-31/03/2009 עד 20/01/2011

    החקלאות ופיתוח הכפר

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 31/03/2009

    החקלאות ופיתוח הכפר

    שר

  • הכנסת ה-17 מ-04/05/2006 עד 24/02/2009

    החקלאות ופיתוח הכפר

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-11/01/2005 עד 23/11/2005

    להגנת הסביבה

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 02/11/2002

    החקלאות ופיתוח הכפר

    שר

קוד המקור של הנתונים