יורי שטרן

יורי שטרן

ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 16/01/2007

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 16/01/2007

    ועדת משנה לנושא פיתוח בר קיימא

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 16/01/2007

    ועדת משנה לנושא פיתוח בר קיימא

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/10/2006 עד 13/12/2006

    לענייני ביקורת המדינה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-29/05/2006 עד 14/06/2006

    לביטחון, יחסי חוץ וקשרי מסחר בינלאומיים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-29/05/2006 עד 14/06/2006

    לביטחון, יחסי חוץ וקשרי מסחר בינלאומיים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-16/05/2006 עד 06/06/2006

    לענייני ביקורת המדינה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לנושא ביטחון, יחסי חוץ וקשרי מסחר בינלאומיים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/03/2003 עד 17/04/2006

    משנה בנושא הסחר בנשים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    החקירה בנושא איתור והשבת נכסים של נספי השואה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-20/05/2003 עד 17/04/2006

    לעניין נציב הדורות הבאים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-04/01/2005 עד 17/04/2006

    ועדה משותפת לדיון בהצ"ח שעניינן אנטנות סלולריות

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-07/02/2005 עד 17/04/2006

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    קשיים תקציביים המונעים עליית יהודים מאתיופי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-15/02/2005 עד 17/04/2006

    משותפת לכספים ופנים לדיון בפרק ה' - רשויות מקומיות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-27/07/2005 עד 10/08/2005

    העליה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-09/02/2005 עד 25/07/2005

    לענייני ביקורת המדינה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-11/03/2003 עד 08/02/2005

    הפנים ואיכות הסביבה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 09/12/2004

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-18/06/2002 עד 17/02/2003

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-28/05/2002 עד 17/02/2003

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-15/05/2001 עד 17/02/2003

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-28/05/2002 עד 30/01/2003

    העליה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-28/05/2002 עד 18/06/2002

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 15/05/2001

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 15/05/2001

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-27/07/1999 עד 09/05/2001

    המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-27/07/1999 עד 14/03/2001

    המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 07/06/2000

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 25/01/1999

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 16/01/2007

    ישראל ביתנו

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-01/02/2006 עד 17/04/2006

    ישראל ביתנו

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 01/02/2006

    האיחוד הלאומי-ישראל ביתנו מולדת-תקומה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    האיחוד הלאומי - ישראל ביתנו

    יו"ר סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-01/02/2000 עד 17/02/2003

    האיחוד הלאומי - ישראל ביתנו

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 01/02/2000

    ישראל ביתנו

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-23/02/1999 עד 07/06/1999

    עלי"ה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 23/02/1999

    ישראל בעליה

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-15 מ-14/03/2001 עד 14/03/2002

    ראש הממשלה

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים