בנימין אלון

בנימין אלון

ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 24/02/2009

    לקידום מעמד האישה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-05/06/2006 עד 24/02/2009

    המיוחדת לפניות הציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-23/10/2007 עד 24/02/2009

    משותפת עבודה-מדע לדיון בהצ"ח ניסויים רפואיים בבני אדם

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/05/2006 עד 24/02/2009

    החוץ והבטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/12/2007 עד 24/02/2009

    ועדה מיוחדת לבדיקת הערכות ומוכנות לרעידות אדמה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-25/07/2007 עד 24/02/2009

    המדע והטכנולוגיה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-25/07/2007 עד 24/02/2009

    ועדת משנה לנושא תפיסת המיגון בהערכות לרעידות אדמה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-20/08/2007 עד 24/02/2009

    ועדת משנה לנושא תפיסת המיגון בהערכות לרעידות אדמה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-07/11/2007 עד 24/02/2009

    משותפת כלכלה ומדע להצ"ח - הגבלת הפצת פרסומות ברשתות תקשורת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-20/08/2007 עד 18/08/2008

    המדע והטכנולוגיה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-28/01/2008 עד 18/08/2008

    משותפת מדע - חינוך לבחינת יישום חוק צער בעלי חיים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-07/07/2004 עד 17/04/2006

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-13/07/2004 עד 17/04/2006

    לתקציב הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-18/06/2002 עד 17/02/2003

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-28/05/2002 עד 17/02/2003

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-09/05/2001 עד 31/10/2001

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-27/11/2000 עד 31/10/2001

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-11/12/2000 עד 31/10/2001

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-12/03/2001 עד 31/10/2001

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-27/07/1999 עד 31/10/2001

    המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-05/08/1999 עד 01/05/2001

    האתיקה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-27/11/2000 עד 12/03/2001

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-04/02/1998 עד 07/06/1999

    המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-22/12/1998 עד 07/06/1999

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    לקידום מעמד האשה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-16/07/1996 עד 26/10/1998

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    איחוד לאומי-מפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-01/02/2006 עד 17/04/2006

    האיחוד הלאומי מולדת-תקומה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 01/02/2006

    האיחוד הלאומי-ישראל ביתנו מולדת-תקומה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-01/02/2000 עד 17/02/2003

    האיחוד הלאומי - ישראל ביתנו

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 01/02/2000

    האיחוד הלאומי

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    מולדת

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-16 מ-27/02/2003 עד 06/06/2004

    התיירות

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-31/10/2001 עד 14/03/2002

    התיירות

    שר

קוד המקור של הנתונים