מאיר שטרית

מאיר שטרית

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    התנועה בראשות ציפי לבני

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    קדימה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    קדימה

  • הכנסת ה-16 מ-16/01/2006 עד 17/04/2006

    קדימה

  • הכנסת ה-16 מ-23/11/2005 עד 16/01/2006

    אחריות לאומית

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 23/11/2005

    הליכוד

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    הליכוד

  • הכנסת ה-14 מ-04/03/1999 עד 07/06/1999

    הליכוד

  • הכנסת ה-14 מ-23/02/1999 עד 04/03/1999

    ליכוד - צומת

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 23/02/1999

    ליכוד - גשר - צומת

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    הליכוד

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    הליכוד

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    הליכוד

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 31/03/2009

    שר

  • הכנסת ה-17 מ-04/07/2007 עד 24/02/2009

    שר

  • הכנסת ה-17 מ-23/08/2006 עד 23/11/2006

    מ"מ שר

  • הכנסת ה-17 מ-04/05/2006 עד 04/07/2007

    שר

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 04/05/2006

    שר

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 04/05/2006

    שר

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 04/05/2006

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-18/01/2006 עד 17/04/2006

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-17/07/2005 עד 17/04/2006

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-06/09/2004 עד 17/04/2006

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-31/08/2004 עד 17/07/2005

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-05/07/2004 עד 31/08/2004

    מ"מ שר

  • הכנסת ה-16 מ-27/02/2003 עד 05/07/2004

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 27/02/2003

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 17/02/2003

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 06/07/1999

    שר

  • הכנסת ה-14 מ-23/02/1999 עד 07/06/1999

    שר

קוד המקור של הנתונים