אברהם בייגה שוחט

אברהם בייגה שוחט

סיעות

  • הכנסת ה-16 מ-23/05/2005 עד 11/01/2006

    העבודה-מימד-עם אחד

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 23/05/2005

    העבודה-מימד

  • הכנסת ה-15 מ-15/05/2001 עד 17/02/2003

    העבודה-מימד

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 15/05/2001

    ישראל אחת

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    העבודה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    העבודה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    המערך

  • הכנסת ה-11 מ-10/05/1988 עד 21/11/1988

    המערך

ועדות

  • הכנסת ה-16 מ-03/03/2005 עד 11/01/2006

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-02/03/2005 עד 11/01/2006

    משותפת של כספים וחינוך - הכוונה להפריט את המתנ"סים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-01/03/2005 עד 11/01/2006

    ועדת משנה

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-01/03/2005 עד 11/01/2006

    לתקציב הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-15/02/2005 עד 11/01/2006

    ועדה משותפת כספים וחינוך לדיון בפרק י"ג - שונות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-13/05/2003 עד 11/01/2006

    לתקציב הבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-10/03/2003 עד 01/11/2005

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 11/01/2006

    לדיון בתקציב הבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 11/01/2006

    ועדת משנה לעניינים חסויים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 11/01/2006

    משותפת של חינוך וכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 11/01/2006

    ועדה משותפת - חוקה וכספים לעניין תקנות המסים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 11/01/2006

    משותפת לכספים וחינוך - הצ"ח הלוואות לשכר לימוד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-26/03/2001 עד 17/02/2003

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-12/03/2001 עד 17/02/2003

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-18/03/1991 עד 13/07/1992

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-03/04/1989 עד 13/07/1992

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 03/04/1989

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 25/07/1989

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-15 מ-11/10/2000 עד 07/03/2001

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-06/07/1999 עד 07/03/2001

    שר

  • הכנסת ה-13 מ-22/11/1995 עד 18/06/1996

    שר

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 22/11/1995

    שר

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-16 מ-26/01/2005 עד 11/01/2006

    לתקציב הבטחון

  • הכנסת ה-16 מ-05/01/2003 עד 11/01/2006

    ועדת המשנה לעניין חוק יישום תכנית ההתנתקות, התשס"ה

  • הכנסת ה-12 מ-04/04/1989 עד 13/07/1992

    הכספים

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 04/04/1989

    הכלכלה

קוד המקור של הנתונים