אבנר חי שאקי

אבנר חי שאקי

סיעות

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    מפלגה דתית לאומית

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    מפלגה דתית לאומית

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    מפלגה דתית לאומית

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    מפלגה דתית לאומית

  • הכנסת ה-7 מ-16/07/1970 עד 21/01/1974

    מפלגה דתית לאומית

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-12 מ-11/06/1990 עד 13/07/1992

    שר

  • הכנסת ה-12 מ-27/12/1988 עד 11/06/1990

    שר

  • הכנסת ה-7 מ-01/09/1970 עד 17/07/1972

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים