ראובן ריבלין

ראובן ריבלין

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 11/06/2014

    הליכוד - ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    הליכוד

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    הליכוד

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    הליכוד

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    הליכוד

  • הכנסת ה-14 מ-04/03/1999 עד 07/06/1999

    הליכוד

  • הכנסת ה-14 מ-23/02/1999 עד 04/03/1999

    ליכוד - צומת

  • הכנסת ה-14 מ-01/09/1996 עד 23/02/1999

    ליכוד - גשר - צומת

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    הליכוד

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 27/02/2003

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 17/02/2003

    שר

קוד המקור של הנתונים