אמנון רובינשטיין

אמנון רובינשטיין

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 31/10/2002

    מרצ

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    מרצ

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    מרצ

  • הכנסת ה-12 מ-09/03/1992 עד 13/07/1992

    מרצ

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 09/03/1992

    שינוי - מפלגת המרכז

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    שינוי - מפלגת המרכז

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    שינוי - מפלגת המרכז

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    התנועה הדמוקרטית לשינוי

ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-13/03/2001 עד 17/07/2002

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 31/10/2002

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-22/07/1998 עד 07/06/1999

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 21/07/1998

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-02/08/1989 עד 02/06/1992

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 17/06/1992

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 02/08/1989

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-16/06/1988 עד 22/12/1988

    האתיקה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-05/08/1987 עד 19/11/1988

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-05/08/1987 עד 19/11/1988

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-13 מ-22/11/1995 עד 18/06/1996

    שר

  • הכנסת ה-13 מ-07/06/1993 עד 22/11/1995

    שר

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 07/06/1993

    שר

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 31/12/1992

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-13/09/1984 עד 26/05/1987

    שר

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-19/03/2001 עד 17/07/2002

    לענייני ביקורת המדינה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 19/03/2001

    החוקה, חוק ומשפט

  • הכנסת ה-14 מ-27/07/1998 עד 07/06/1999

    הכלכלה

  • הכנסת ה-11 מ-16/06/1988 עד 22/12/1988

    האתיקה

קוד המקור של הנתונים