אברהם רביץ

אברהם רביץ

ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-24/05/2006 עד 26/01/2009

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-31/10/2006 עד 26/01/2009

    ו. משנה לענין הצעות חוק השתלת אברים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 26/01/2009

    ו. משנה לבדיקת הטענות על מדיניות של החמרה כלפי גברים בטיפול בתלונות של נשים על אלימות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/11/2007 עד 26/01/2009

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-07/07/2008 עד 26/01/2009

    ו. משנה לנושא הצעת חוק עזרה ראשונה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 24/10/2007

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לנושא זכויות נפגעי עבירה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לעניין הכרזה על שעת חירום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לתיקונים בחוקי הבחירות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-02/08/2004 עד 17/04/2006

    ועדה משותפת בנושא הארכת חיים (עבודה - חוקה)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-27/07/2005 עד 17/04/2006

    ועדת החקירה הפרלמנטרית בנושא: גילויי השחיתות בממשל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-11/03/2003 עד 17/04/2006

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-11/03/2003 עד 17/04/2006

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    החקירה בנושא איתור והשבת נכסים של נספי השואה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-04/01/2005 עד 17/04/2006

    ועדה משותפת לדיון בהצ"ח שעניינן אנטנות סלולריות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 17/02/2003

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 26/03/2001

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-08/07/1996 עד 07/06/1999

    הכספים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-04/07/1994 עד 17/06/1996

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 04/07/1994

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-02/11/1992 עד 04/07/1994

    המיוחדת למאבק בנגע בסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 13/07/1992

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 17/06/1992

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 26/01/2009

    יהדות התורה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-13/01/2005 עד 17/04/2006

    דגל התורה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 13/01/2005

    יהדות התורה המאוחדת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    יהדות התורה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-23/02/1999 עד 07/06/1999

    דגל התורה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 23/02/1999

    יהדות התורה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-16/07/1992 עד 17/06/1996

    יהדות התורה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    דגל התורה

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-16 מ-30/03/2005 עד 17/04/2006

    העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים

    סגן שר

  • הכנסת ה-15 מ-24/07/2002 עד 28/01/2003

    החינוך

    סגן שר

  • הכנסת ה-15 מ-16/04/2001 עד 20/05/2002

    החינוך

    סגן שר

  • הכנסת ה-12 מ-25/06/1990 עד 13/07/1992

    הבינוי והשיכון

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים