משה קצב

משה קצב

ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 31/07/2000

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 28/07/1999

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 31/07/2000

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-04/03/1999 עד 07/06/1999

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-23/02/1999 עד 04/03/1999

    הליכוד צומת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 23/02/1999

    הליכוד-גשר-צומת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-14 מ-18/06/1996 עד 06/07/1999

    ראש הממשלה

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-14 מ-18/06/1996 עד 06/07/1999

    התיירות

    שר

  • הכנסת ה-12 מ-11/06/1990 עד 13/07/1992

    התחבורה התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים

    שר

  • הכנסת ה-12 מ-21/12/1988 עד 11/06/1990

    התחבורה התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-20/10/1986 עד 22/12/1988

    העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-13/09/1984 עד 20/10/1986

    העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים

    שר

  • הכנסת ה-10 מ-10/10/1983 עד 13/09/1984

    הבינוי והשיכון

    סגן שר

  • הכנסת ה-10 מ-11/08/1981 עד 10/10/1983

    הבינוי והשיכון

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים