רפאל אלול

רפאל אלול

סיעות

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    העבודה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    העבודה

ועדות

  • הכנסת ה-14 מ-04/02/1998 עד 07/06/1999

    המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-02/04/1997 עד 07/06/1999

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-15/07/1996 עד 07/06/1999

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-28/07/1992 עד 17/06/1996

    המיוחדת למאבק בנגע בסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 28/11/1994

    הכספים

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים