מיכאל קליינר

מיכאל קליינר

ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-15/05/2001 עד 17/02/2003

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-12/03/2001 עד 17/02/2003

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/03/2001 עד 17/02/2003

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/11/2000 עד 17/02/2003

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/2000 עד 07/07/2000

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/2000 עד 07/07/2000

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-30/10/1996 עד 07/06/1999

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 13/07/1992

    העליה והקליטה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-01/02/1982 עד 13/08/1984

    הכלכלה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    חרות-התנועה הלאומית

    יו"ר סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-01/02/2000 עד 17/02/2003

    חרות-התנועה הלאומית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 01/02/2000

    האיחוד הלאומי

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-23/02/1999 עד 07/06/1999

    חרות

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 23/02/1999

    הליכוד-גשר-צומת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-19/12/1988 עד 13/07/1992

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-10 מ-19/01/1982 עד 13/08/1984

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים