אביגדור קהלני

אביגדור קהלני

ועדות

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-28/07/1992 עד 10/07/1995

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    הדרך השלישית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-07/03/1996 עד 17/06/1996

    הדרך השלישית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 07/03/1996

    העבודה

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-14 מ-18/06/1996 עד 06/07/1999

    לביטחון הפנים

    שר

קוד המקור של הנתונים