דוד צוקר

דוד צוקר

סיעות

  • הכנסת ה-14 מ-17/03/1999 עד 07/06/1999

    ח"כ יחיד

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 17/03/1999

    מרצ

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    מרצ

  • הכנסת ה-12 מ-09/03/1992 עד 13/07/1992

    מרצ

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 08/03/1992

    ר"ץ

  • הכנסת ה-11 מ-26/11/1986 עד 21/11/1988

    ר"ץ

קוד המקור של הנתונים